Populārākie raksti

Dzīvais ūdens

Anotācija: "Dzīvais ūdens" ir traģiska poēma 2 cēlienos. Tajā ir 4 ...

Še tev Žūpu Bērtulis!

Anotācija: Lugas pamatā ir kopš latviešu teātra sākumiem pazīstamais dāņu klasiķa ...

"Zemes nodoklis"

Anotācija: Traģikomēdija "Zemes nodoklis" ir sarakstīta 2003. gada sākumā. Lugā ir 2 ...

Tobāgo!

Anotācija: "Tobāgo!" ir traģikomiska dziesmuspēle divās daļās, sarakstīta 2001. gadā. “Tobāgo!” atver ...

Eža kažociņš

Anotācija: Dziesmuspēle „Eža kažociņš” ir sarakstīta 1991. gadā. Lugā ir 19 ...

Publicitātes foto

Leļļu Meistars radījis daudzas lelles, arī koka zēnu Pinokio. Taču pasaulē dzīvo ļaunais Karabass-Barabass, kas nolaupa Meistara lelles un lieto tās savtīgiem nolūkiem. Kas tālāk notiks ar Pinokio, Malvīni, Pjēro? Kas viņiem palīdzēs – pašu apņēmība, apķērība un draudzība? Varbūt kaķenīte Džilda un māmiņa Lūcija? Varbūt Lapsa un Runcis?

Lomās: Pinokio – Juris Lisenko vai Gunārs Kalniņš, Meistars – Zigfrīds Muktupāvels, Nauris vai Kārlis Saržants, Lūcija – Aira Rūrāne, Andžella Goba vai Dita Kalniņa, Džilda – Evita Zālīte vai Evija Martinsone, Malvīne – Inga Šļubovska-Kancēviča, Evija Martinsone vai Kristīne Gailīte, Artemons – Juris Ādamsons vai Rihards Mačanovskis, Pjēro – Viesturs Jansons, Ansis Tālbergs vai Kristpas Niedra, Tortila – Ilona Bagele, Runcis – Jānis Apeinis vai Armands Siliņš, Lapsa – Baiba Berķe, Ilona Bagele vai Olga Jakovļeva, Karabass-Barabass – Andris Lapiņš vai Guntars Ruņģis, Dūņuvecis – Krišjānis Norvelis vai Romāns Poļisadovs, Žurka – Ieva Kepe.

Mūzikas autors – Jānis Lūsēns.

Režisore – Elita Bukovska, diriģenti – Mārtiņš Ozoliņš un Aigars Meri, scenogrāfe – Katrīna Neiburga, tērpu māksliniece – Kristīne Jurjāne, gaismu mākslinieks – Kevins Vins-Džonss.

Pirmizrāde – 2008.gada 18.janvārī LNO

Post to Twitter Post to Delicious Post to Facebook Send Gmail Post to LinkedIn