Populārākie raksti

Dzīvais ūdens

Anotācija: "Dzīvais ūdens" ir traģiska poēma 2 cēlienos. Tajā ir 4 ...

Še tev Žūpu Bērtulis!

Anotācija: Lugas pamatā ir kopš latviešu teātra sākumiem pazīstamais dāņu klasiķa ...

"Zemes nodoklis"

Anotācija: Traģikomēdija "Zemes nodoklis" ir sarakstīta 2003. gada sākumā. Lugā ir 2 ...

Tobāgo!

Anotācija: "Tobāgo!" ir traģikomiska dziesmuspēle divās daļās, sarakstīta 2001. gadā. “Tobāgo!” atver ...

Tiesa

Anotācija: "Tiesa" ir dramatiska poēma 2 cēlienos, sarakstīta 1985. gadā. Lugā ir ...

Nākamā gada 18.februārī – dzejnieces, publicistes un dramaturģes Māras Zālītes 70 gadu jubilejā – Mūzikas namā «Daile» izskanēs koncertprogramma “Tā runāja…” – dziesmas, kuru tekstu autore ir jubilāre, bet mūziku sarakstījis komponists Kārlis Lācis.

«Viss sākās Jāņu naktī. Ar Džuljetas dziesmu zem lielās priedes manās lauku mājās. Turpinājās vasarā ar sarunām par mākslu, mūziku un dzeju. Kārlim ir brīnišķīgas dziesmas ar Māras Zālītes dzeju, un mammai tuvojas dzimšanas diena… Cik lieliska apstākļu sakritība! Un mēs nolēmām, ka šis būs veltījums viņai. Esmu ļoti laimīga un pateicīga, ka varu kopā ar Kārli ļauties dzejai un mūzikai,» saka Dailes teātra aktrise un jubilāres meita Ilze Ķuzule-Skrastiņa par gaidāmo notikumu.

«Ilze un Māra, meita un māte, stipras, harizmātiskas latviešu sievietes. Man ir liels gods būt tam klāt. Uzrakstītā mūzika ir mīlas romances balsij, klavierēm un stīgu kvartetam,» stāsta Kārlis Lācis.

Kopā ar autoriem pie koncerta mākslinieciskās koncepcijas strādā pazīstamais kinorežisors Dāvis Sīmanis. Koncertā piedalīsies LNSO stīgu kvartets.

Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

Post to Twitter Post to Delicious Post to Facebook Send Gmail Post to LinkedIn